لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۷ سه شنبه ۲۹ خرداد
1396/05/31 پيام تبريك شهردار لار به مناسبت هفته دولت و روز كارمند
پيام تبريك شهردار لار به مناسبت هفته دولت و روز كارمند

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان سرافراز رجايي و باهنر، آغاز هفته دولت را تبريك و تهنيت گفت. متن پيام به اين شرح است:

هفته اول شهريور ماه، مصادف با سالروز شهادت شهيدان رجايي و باهنر و هفته دولت نامگذاري شده است. تاريخ انقلاب شكوهمند اسلامي يادآور ماندگاري بزرگ مرداني است كه خدمتگذاري بي ادعا؛ سيره، منش و روش آنان بود.

هفته دولت نمادي است از وحدت مردم و دولت اسلامي كه اين وحدت و تلاش در جهت تحكيم آن سرافرازي، پيشرفت و اقتدار ايران عزيز را به دنبال خواهد داشت و در اين راستا چه نيكوست كه دولتمردان و خدمتگزاران به مردم غيور ايران زمين براي ادامه دادن راه شهيدان والا مقام هم قسم شوند، براي ساختن ايراني مقتدر، ايراني استوار، ايراني آباد و ايراني آزاد.

در نظام اسلامي، فلسفه وجودي دولتها براساس خدمت ‌رساني به مردم پايه ريزي شده است و كارمندان در آن، از جايگاه ويژه‌اي برخوردارند و تحقق بسياري از اهداف به دست آنان است. هماناني كه تمام همت و تلاششان، گشايش گره‌هاي زندگي انسان‌ها، رفع مشكلات و ايجاد آرامش در جامعه است.

اينجانب ضمن تبريك هفته دولت، فرصت را غنيمت شمرده روز چهارم شهريورماه كه به پاس تجليل از زحمات كارمندان عزيز به نام روز كارمند نام گذاري شده را به كارمندان پر تلاش شهرداري لار تبريك عرض مي نمايم و اميدوارم با كمك و همكاري همه كاركنان در بهبود كيفيت كليه فعاليتها و جلب رضاي باري تعالي و مردم عزيز شهرمان موفق‌تر از گذشته حركت نمائيم.

محمدرضا قنبرنژاد - شهردار لار
منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 2
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal