لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۷ جمعه ۱ تير
1396/05/31 شهردار لار خبر داد: افتتاح و بهره برداري از 14 پروژه عمراني، فرهنگي و تفريحي در هفته دولت با اعتباري بالغ بر 82 ميليارد ريال
شهردار لار خبر داد: افتتاح و بهره برداري از 14 پروژه عمراني، فرهنگي و تفريحي در هفته دولت با اعتباري بالغ بر 82 ميليارد ريال

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: امسال بمناسبت هفته دولت و به همت و همدلي مسئولين شهرستان، اعضا شوراي اسلامي شهر و كاركنان شهرداري، 14 پروژه عمراني، فرهنگي و تفريحي همچون احداث پارك فَسيل (نخل)، زيرسازي و آسفالت بلوار شهيد امامي، بلوار ولايت، ميدان بسيج، بلوار سعدي، تملك و زيرسازي و آسفالت ورودي شهرك محمد رسول الله (ص)، تملك و زيرسازي و آسفالت فاز اول خيابان سرداران، بهسازي پياده رو پارك ياسين (باغ انجير)، پل خروجي پارك شهر، پل خروجي دارالرحمه، نورپردازي ميدان طاووس، ميدان امام خميني (ره)، بلوار فرهنگ و بلوار هلال احمر، تجهيز پارك هاي محله اي، موزاييك فرش پياده رو خيابان ساحلي و ساختمان مركز فرماندهي و عمليات سازمان آتش نشاني افتتاح و به بهره برداري مي رسد.

وي افزود: براي اجراي اين پروژه ها بالغ بر 82 ميليارد ريال هزينه شده است.

 محمدرضا قنبرنژاد ادامه داد: تمامي اين اقدامات متعلق به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بوده و عدم بيان آنها از جانب مديران و مسوولان جفا در حق نظام و دولت است.

شهردار لار با بيان اينكه همه دغدغه ما در مجموعه شهرداري آسايش و رفاه مردم است گفت: با اين كار نشان مي دهيم كه در سايه تحريم ها و مشكلات اقتصادي هم مي توان كار كرد.

قنبرنژاد عنوان كرد: با تدابير انديشيده شده در مجموعه شهرداري لار روزهاي پركاري را در هفته دولت خواهيم داشت و اميدواريم اين اقدامات در نهايت منجر به آباداني شهر شده و رضايت شهروندان را در پي داشته باشد.

وي گفت: شهرداري لار با تمام محدوديت هاي مالي يكي از بهترين عملكردها را در سطح شهرستان داشته است.

شهردار لار با بيان اينكه اميدواريم شهري در شان شهروندان ساخته شده و زمينه براي خدمت هرچه بيشتر ما در اين شهر فراهم باشد، گفت: پروژه هاي ديگري نيز در حال اجراست كه انشاالله اين پروژه ها و همچنين پروژه هاي ديگري كه در دستور كار قرار گرفته اند در آينده نزديك به بهره برداري خواهند رسيد.

قنبرنژاد ادامه داد: از شهروندان مي خواهيم با ارائه نقطه نظرات خود ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات ياري كنند.

وي گفت: هرآنچه در شهرداري انجام شده در راستاي رفاه حال شهروندان بوده چراكه معتقديم خدمت به مردم بزرگترين افتخار است و از طرفي هم تمام سعي و تلاش خود را براي تداوم اين روند در آينده مي كنيم.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 17
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal