لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۷ جمعه ۱ تير
1396/06/21 راننده امانت دار تاكسي شهر لار 12 ميليون تومان  طلا را به صاحبش برگرداند
راننده امانت دار تاكسي شهر لار 12 ميليون تومان طلا را به صاحبش برگرداند

به گزارش سازمان حمل و نقل همگاني شهر لار و حومه؛ هاشم مهدويان راننده تاكسي وظيفه‌شناس شهر لار، طلا و جواهراتي به ارزش 12 ميليون تومان به صاحبش برگرداند.

وي گفت: پس از پايان كار روزانه خود، جهت صرف ناهار به منزل مراجعه كردم كه متوجه شدم يك كيف در صندلي عقب خودرو جا مانده است.

مهدويان افزود: پس از مشاهده كيف، مقدار قابل توجه اي طلا و جواهرات شامل گردنبند، گوشواره و دستبند وجود داشت.

وي اظهار داشت: بدون فوت وقت سريعاً به سازمان حمل و نقل همگاني شهر لار مراجعه و مراتب را به مسئولان اعلام كردم و محتويات كيف صورتجلسه شد.

اين راننده وظيفه شناس بيان داشت: خوشبختانه سازمان حمل و نقل همگاني شهر لار با پيگيري مناسب موفق به شناسايي صاحب كيف شد.

وي گفت: با پيدا شدن صاحب اصلي اين اموال بسيار خوشحال شدم و خرسندم كه نگراني يك خانواده را رفع كردم و هدفي جزء رضايت خداوند از اين كار نداشته ام و معتقدم حق الناس حقي است كه بايد ادا گردد.

صاحب اموال مفقود شده با قدرداني از اقدام خداپسندانه اين راننده با ايمان اظهار داشت: بايد از اين راننده بزرگوار تجليل شود. وي الگوي مناسبي براي ديگران در امانتداري و حسن خلق است.

محمد امين منتظري، مدير عامل سازمان حمل و نقل همگاني شهر لار و حومه نيز با قدرداني از اين راننده وظيفه‌شناس گفت: در سطح شهر لار بيش از 180 خودرو تاكسي درون شهري وجود دارد كه زير نظر اين سازمان فعاليت دارند.

 به گفته منتظري، اين رانندگان در زمان بكارگيري از كانال هاي مختلف مورد استعلام و گزينش مي شوند و همگي وظيفه شناس و امين مردم و سازمان مي باشند.

وي افزود: تقاضاي سازمان از مردم اينست كه هنگام جابجايي درون شهري حتما از خودروهاي تحت نظارت اين سازمان استفاده كنند.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 17
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal