لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
1397/07/10 گرامیداشت روز آتش نشان و ایمنی در لارستان
گرامیداشت روز آتش نشان و ایمنی در لارستان

به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی برنامه های مختلفی در لارستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ سعید منشی رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار ضمن یاد آوری یاد و خاطر شهدای آتش نشان و حادثه تلخ و تاسف بار پلاسکو، گفت: به همین مناسبت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار با برپایی نمایشگاهی در میدان امام خمینی (ره) این شهر، تجهیزات خود را به نمایش گذاشت و در کنار این نمایشگاه، کارگاههای آموزشی با هدف بالا بردن سطح فرهنگ ایمنی شهروندان برگزار شد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار گفت: رژه ناوگان ماشین‌آلات آتش‌نشانی با هدف به نمایش گذاشتن تجهیزات، ماشین آلات و توانایی نیروهای عملیاتی این سازمان از دیگر برنامه هایی بود که در همین روز اجرا شد.

سعید منشی با بیان این که آتش نشانان 2 ایستگاه آتش نشانی لارستان همواره برای ارائه خدمات به مردم در هنگام بروز حوادث آماده هستند، تصریح کرد: آتش نشانان پس از اتمام این رژه،  به همراه مسولین شهرداری لار و اعضای شورای اسلامی در گلزار مطهر شهدای لارستان حضور یافتند و با نثار گل و قرائت فاتحه یاد شهدای هشت سال حماسه و ایثار را گرامی داشتند.

وی گفت: به همین مناسبت دانش آموزان مدرسه راهنمایی شهید فراست و همچنین سبزپوشان ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان در مقر فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری حضور یافتند و با اهداء شاخه گل و شیرینی خدمات این ایثارگران را ارج نهادند و از نزدیک با نحوه کار آتش نشانان آشنا شدند.

منشی خاطر نشان کرد: در 6 ماهه اول سال در مجموع 623 ماموریت انجام شده که از این مجموع 254 مورد آن حریق و 369 مورد عملیات نجات که در این حوادث 61 نفر مصدوم، 7 نفر نجات یافته و متاسفانه 9 نفر هم منجر به فوت بوده است.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 13
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal