لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
1397/07/10 رییس شورای اسلامی شهر لار در دیدار با آتش نشانان: هر جایی که اسمی از آتش نشان باشد با افتخار این نام مقدس بر زبانها  جاری می شود
رییس شورای اسلامی شهر لار در دیدار با آتش نشانان: هر جایی که اسمی از آتش نشان باشد با افتخار این نام مقدس بر زبانها جاری می شود

رحیم بیژنی رئیس شورای اسلامی شهر لار در دیدار با آتش نشانان گفت: شما آتش نشانان امنیت و جان خود را به خطر می‌اندازید تا بقیه مردم امنیت و آسایش داشته باشند و این جای تقدیر و تشکر دارد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ رییس شورای اسلامی شهر لار با بیان اینکه آتش نشانان با توجه به ماموریت های ویژه ای که برایشان تعریف شده است؛ شرح وظایفی دارند، افزود: با توجه به فداکاری ها و از خود گذشتگی ها، این قشر همیشه مورد تقدیر و احترام بوده و هستند.

 بیژنی با بیان اینکه کار آتش نشانان جزو مشاغل اداری محسوب می شود، خاطر نشان کرد: این شغل اداری با سایر شغلها تفاوت های ویژه ای دارد. چرا که آتش نشانی کاری صد در صد تخصصی است که باید به دنبال آن یک سری تعهدهای خاصی وجود داشته باشد.

وی افزود: اگر این  تعهد در افراد آتش نشان نباشد در لحظه های خطر که لحظه ی آزمایش این گروه افراد است، موفق نخواهند بود.

 رحیم بیژنی در بخشی از سخنان خود به ایثار و از خودگذشتگی شهدای حادثه پلاسکو اشاره کرد و گفت: رشادت و از خودگذشتگی این شهدا به خاطر تعهدی بود که نسبت به کشور و مردم داشتند.

رییس شورای اسلامی شهر لار گفت: هر جایی که اسمی از آتش نشان باشد با افتخار این نام مقدس بر زبانها  جاری می شود و این به خاطر زحمات وتلاش شما عزیزان در مجموعه شهرستان است.

رحیم بیژنی با اشاره به اینکه امروزه حوزه فعالیت آتش نشانی یک حوزه گسترده است، گفت: بعضی افراد که با این فعالیت ها آشنایی ندارند ممکن است تصور کنند آتش‌نشانی فقط مهار آتش است؛ در صورتی که چنین نیست. همانطور که از نام آن یعنی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی پیداست یعنی هر جایی که امنیت مردم به خطر بیفتد اولین افرادی که باید حضور پیدا کنند آتش نشانان هستند.

رییس شورای شورای اسلامی شهر لار در خصوص تجهیزات هم گفت: اگر تجهیزات جدید در اختیار آتش نشان نباشد این عزیزان در عملیات ها دچار مشکل خواهند شد.

 عبدالرحیم مقیمی رئیس شورای اسلامی شهرستان هم ضمن گرامیداشت روز آتش نشان و هفته دفاع مقدس خطاب به آتش نشانان گفت: کار، زندگی و سنگر شما هم کمتر از سنگر دفاع مقدس نیست و راه شما استمرار همان راه و عظمت است.

نواز شریفی معاونت عمرانی شهرداری لار و رییس هیئت مدیره سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی هم در این دیدار بر لزوم برگزاری دوره های آموزشی تأکید کرد.

 در ادامه این دیدار باشگاه بدنسازی که با هدف ارتقاء توان جسمی آتش نشانان در ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی و خدمات شهرداری لار راه اندازی شده، افتتاح و به بهره برداری رسید.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 17
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal