لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد
1398/09/09 شهردار لار خبر داد: نصب نیمکت و سطل زباله خیابان ابن سینا و چمن مصنوعی میدان مدرس شهر لار با اعتباری بالغ بر 90 میلیون تومان
شهردار لار خبر داد: نصب نیمکت و سطل زباله خیابان ابن سینا و چمن مصنوعی میدان مدرس شهر لار با اعتباری بالغ بر 90 میلیون تومان

در راستای توسعه فرهنگ و حفظ محیط زیست، فضای سبز شهری و زیباسازی شهری و رفاه حال شهروندان، نصب نیمکت و سطل زباله خیابان ابن سینا و چمن مصنوعی میدان مدرس شهر لار انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار با اعلام این خبر گفت: نصب المان شهری علاوه بر ایفای نقش خدمات رسانی، به زیبا سازی شهر نیز کمک شایانی می کند؛ همچنین بهبود وضعیت مبلمان شهری در پارک ها و میادین و معابر عمومی تأثیر زیادی بر سلامت جسم و روح شهروندان دارد.

شهردار لار فراهم کردن امکانات رفاهی شهری را یکی از وظایف شهرداریها دانست و گفت: از این رو شهرداری لار اقدام به نصب 12 نیمکت و سطل زباله با هزینه ای بالغ بر 30 میلیون تومان در خیابان ابن سینا و اجرای 200 متر چمن مصنوعی با هزینه ای بالغ بر 60 میلیون تومان در میدان مدرس نمود.

قنبرنژاد اظهارداشت: موفقیت شهرداری در زمینه پروژه های عمرانی، فضای سبز و مبلمان شهری، نیازمند همکاری صمیمانه شهروندان در جهت صیانت و حفظ اموال عمومی و جلو گیری از تخریب آنهاست.

منبع: روابط عمومی شهرداری لار
نویسنده: سید کامران علوی
تعداد بازدید: 181
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal