لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۹ شنبه ۵ مهر
1399/05/29 پنج پروژه مدیریت شهری لار در هفته دولت افتتاح می شود
پنج پروژه مدیریت شهری لار در هفته دولت افتتاح می شود

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: امسال به مناسبت گرامیداشت هفته دولت پنج پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، محمدرضا قنبرنژاد با بیان اینکه هفته دولت نماد وحدت و همدلی مردم و مسئولان است، افزود: خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی باید همواره تکریم این مردم قدرشناس را در اولویت کاری خود قرار دهند.

شهردار لار گفت: نیروهای شهرداری نیز باید در کنار دیگر مسئولان در تجدید پیمان با شهیدان رجایی و باهنر در هفته دولت با تلاش جهادی خود افق‌های تازه ای از پیشرفت و توسعه شهر را طراحی و به منصه ظهور برسانند.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی مدیریت جهادی علاوه بر تلاش شبانه روزی، ایجاد خلاقیت و تحول فکری است، اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی دشوار کشور هم اینک باید در اجرای پروژه‌ها به طور همزمان سه شاخص کاهش زمان، هزینه و ارتقای کیفی مورد توجه قرار گیرد و با در نظر گرفتن این شاخص‌ها پروژه‌ها را به طور متوازن پیش ببریم.

شهردار لار با بیان اینکه توزیع عادلانه خدمات شهری و مشارکت مردمی در انجام کارها یکی از مهمترین اصول مدیریت است، افزود: ما امروز در مجموعه شهرداری به مدد نیروهای جوان و خلاق نسبت به شناسایی نقاط ضعف و قوت همت گمارده و بر انجام صحیح کارها متمرکز شده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: افتتاح پنج پروژه شهری در شرایط اقتصادی کنونی شهرداری و در اوج تحریم‌ها موجب دلگرمی شهروندان خواهد شد و از سوی دیگر افتتاح پروژه‌هایی از این دست در کشور موجب یاس دشمن از تحریم‌ها خواهد بود.

منبع:
نویسنده:
تعداد بازدید: 90
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal