لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۵ مهر
1398/04/02 پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت هفته قوه قضاییه
پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت هفته قوه قضاییه

 محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و رحیم بیژنی رئیس شورای اسلامی این شهر در پیامی هفته قوه قضائیه را به مسوولان و دست‌اندرکاران این حوزه تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سعی و مجاهدت در جهت حفظ بیت المال و احقاق حقوق مظلومان و بسط و گسترش حق و عدالت؛ خدمت و تلاشی بسیار نیکو، ارزشمند و الهی است که نشان از ذات و صفات حضرت باریتعالی دارد، چرا که ایزد منان خود بزرگترین دادگر و عدلگستر و عادل مطلق است.

قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودها ومنویات مقام معظم رهبری به عنوان رکن اساسی نظام، مسوولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌دار است.

شهید بهشتی و یارانش با نثار خون پاک خویش، اسلام و انقلاب اسلامی را بیمه کردند و پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مستحکم و با شهادت شان مسیر روشنی فرا روی دوستداران و شیفتگان انقلاب گشودند.

هفته قوه قضائیه و گرامیداشت حادثه هفتم تیر فرصت مغتنمی برای یادآوری جنایات و خیانتهای منافقین کوردل، به نمایش گذاشتن دستاوردهای انقلاب، تکریم مقام شهیدان بزرگوار انقلاب اسلامی و محکوم کردن توطئه‌های استکبار جهانی علیه مردم انقلابی و آگاه ایران اسلامی است.

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن  از یاران امام (ره) هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگذاران و مسئولین قضائی، قضات، دادیاران، دادرسان، کارکنان وخدمتگذاران این قوه درشهرستان لارستان تبریک عرض نموده از تعامل، همکاری و هماهنگی مجموعه دادگستری با دستگاه امنیتی در سطح شهرستان که موجب کاهش چشمگیر جرائم گردیده  قدردانی می نماییم.

امید داریم در انجام خدمت مقدس و پیاده نمودن عدالت با استعانت از انوار نورانی قران کریم در سایه رهبری مقام عظمای ولایت موفق و کوشا باشید.

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار

رحیم بیژنی رییس شورای اسلامی شهر لار

تعداد بازدید: 12
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal