لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
1398/11/12 پیام تبریک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت دهه مبارک فجر
پیام تبریک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار به مناسبت دهه مبارک فجر

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و سید عبدالمهدی میرپور رییس شورای اسلامی شهر، طی پیام مشترکی، فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و یکمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این پیام آمده است:

12بهمن سال 57 روز ورود تاریخی امام راحل به کشور؛ بعد از 15سال دوری و تبعید یک روز تاریخی در کشور ما محسوب می شود و این بازگشت مقدمه ای برای حرکت بی سابقه مردم و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بود که در قرون اخیر بی سابقه بوده است .

در 22 بهمن ماه سال 57 در ایران، انقلاب بزرگ و شکوهمندی به رهبری امام خمینی (ره) به وقوع پیوست که با اعجاز خویش جهانیان را به شگفت واداشت، انقلابی که به جرأت می توان گفت مهمترین حرکت اسلامی و جنبش انقلابی در تاریخ اسلام و متأثر از فرهنگ عاشورایی سیدالشهدا (ع) در زمان غیبت حضرت ولی عصر (عج) بوده است.

فجرآفرینان روزهای خاطره‌انگیز انقلاب شکوهمند اسلامی، غرورآفرینانی بودند که روحشان به بلندای آسمان‌ها بود و ضمیرشان به استواری کوه که اگر چنین نبود، توحید کلمه و کلمه توحید را امکان تعریف در مختصات آن روزگار طاغوت‌زده نبود. این سبک و سیاق اندیشه که از سرچشمه زلال بارگاه ربوبی و ربانی نشات گرفته، متاثر است از تعالیم اصیل و پاک اسلام ناب محمدی(ص) که در عصر حاضر هنوز بسان چشمه‌ای جوشان، به شست‌وشوی وجدان انسان‌ها می‌پردازد.

ملت عزیز ما به خوبی درک می کنند که هرقدر فشار دشمنان خارجی بیشتر شود حضور در صحنه ضروری تر می شود؛ به همین دلیل به حول و قوه الهی مراسم جشن انقلاب امسال پرشورتر و باشکوه تر از هرسال برگزار خواهد شد.

اینجانبان ضمن گرامیداشت و تبریک این ایام مبارک به همه فجر آفرینان به ویژه رهبر معظم انقلاب، خانواده های معظم شهداء و ایثارگران، تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی، شهروندان لارستانی و کارکنان پرتلاش شهرداری لار؛ از مردم همیشه در صحنه و شهید پرور دعوت به عمل می آید تا یکبار دیگر در سال (رونق تولید) با نقش آفرینی مجدد و تجدید پیمان دوباره با آرمانهای انقلاب و نظام اسلامی در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن شرکت نمایند.

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار

سید عبدالمهدی میرپور رییس شورای اسلامی شهر لار

تعداد بازدید: 56
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal