لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
1399/02/09 پیام تبریک مدیران شهری لار بمناسبت روز جهانی کار و کارگر
پیام تبریک مدیران شهری لار بمناسبت روز جهانی کار و کارگر

محمد رضا قنبرنژاد شهردار لار و سید عبدالمهدی میرپور رییس شورای اسلامی شهر، در پیام مشترکی دوازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این پیام آمده است:

کارگران از شریف ترین طبقه اجتماع هستند، زیرا چرخش دست و بازوی آنها باعث چرخش چرخه های زندگی جامعه و امتداد رگه های حیات هستی است.

حضرت علی(ع) عرقِ جبین می ریخت و در کِشتزار کار می کرد تا کارگران برخود ببالند که رهبر آزاده شان نیز بر کارگری افتخار می کند.

دوازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است تا از کارگران که شریف ترین و زحمتکش ترین طبقه اجتماع هستند و دست و بازوی پرتوان و تلاش گر و همت والای آنها، رونق بخش چرخه های صنعت و تولید در جامعه است، تجلیل و قدردانی کرد.

اینجانبان ضمن ارج نهادن به زحمات تلاش گران عرصه جهاد اقتصادی کشور، فرا رسیدن روز جهانی کار و کارگر را به جامعه کارگری منطقه لارستان بزرگ بویژه کارگران شهر و شهرداری لار که با خلاقیت و تلاش شبانه روزی خود زمینه توسعه و آبادانی همه جانبه شهرستان را فراهم می نمایند تبریک گفته، امید آنکه در سال «جهش تولید» و در راستای سیاست ها و فضای سازنده ایجاد شده، با تلاش و همت و پشتکار سربازان این عرصه گام های بزرگ دیگری در راه توسعه، رونق، پیشرفت و کسب دستاوردهای عظیم اقتصادی برای ملت بزرگ ایران اسلامی برداشته شود.

 

محمد رضا قنبرنژاد شهردار لار

سید عبدالمهدی میرپور رییس شورای اسلامی شهر لار

تعداد بازدید: 53
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal