لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۷ يکشنبه ۲۵ آذر
1396/09/23 رییس شورای اسلامی شهر لار: در بودجه سال آینده، نگاه ویژه ای به مباحث فرهنگی و ورزشی خواهیم داشت
رییس شورای اسلامی شهر لار: در بودجه سال آینده، نگاه ویژه ای به مباحث فرهنگی و ورزشی خواهیم داشت

اعضای هیئت فتبال لارستان با رییس شورای اسلامی شهر لار و شهردار این شهر دیدار کردند.

در این دیدار عبدالله محبی، رییس شورای اسلامی شهر لار از افتخارات گذشته فوتبال لارستان یاد کرد و افزود: در گذشته علیرغم امکانات کم ورزشی در سطح شهرستان، تیم های فوتبال لارستان همیشه قدرتمند در میادین حاضر می شدند و افتخارات زیادی کسب می کردند.

محبی بر تقدیر از پیشکسوتان و گذشتگان فوتبال لارستان تاکید کرد و افزود: این کار علاوه بر احترام به پیشکسوتان، موجب شناساندن نسل گذشته ورزش لارستان به جوانان امروز خواهد شد.

رییس شورای اسلامی شهر لار یک نوید هم به ورزشکاران داد. محبی گفت: در بودجه سال آینده، نگاه ویژه ای به مباحث فرهنگی و ورزشی خواهیم داشت.

محمدرضا قنبرنژاد، شهردار لار هم در این دیدار ضمن بیان خاطرات گذشته فوتبال و بازی در زمین های خاکی، تصریح کرد: در همه کارها به ویژه در ورزش، از مسائل حاشیه ای دوری کنیم.

سپس حسین طارمی زاده سرپرست هیئت فوتبال لارستان ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار، گفت: نگاه امروز شهردار و رییس شورا به مباحث ورزشی، موجب دلگرمی بیشتر این اعضاء شد.

این دیدار با بررسی مسائل و مشکلات و ارائه نقطه نظرات ادامه یافت و در پایان اعضای هیئت فوتبال لارستان با اهدا تندیس به شهردار لار از همکاری های شهرداری و شورا تقدیر و تشکر کردند.

تعداد بازدید: 50
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal