لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۷ شنبه ۴ اسفند
1397/02/13 روابط عمومی شهرداری لار؛ شهر لار غرق در جشن و سرور نیمه شعبان
روابط عمومی شهرداری لار؛ شهر لار غرق در جشن و سرور نیمه شعبان

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، به میمنت فرا رسیدن ایام فرخنده نیمه شعبان، سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم، ویژه برنامه های با شکوهی در شهر لار برگزار شد.

به همین مناسبت روابط عمومی شهرداری لار با همکاری عاشقان بقیه الله اعظم (عج) با آذین بندی و چراغانی خیابانها و مساجد و برپایی جشن، سخنرانی و ایستگاه صلواتی به استقبال این عید بزرگ رفتند.

شهرداری و شورای اسلامی شهر لار، مراسم باشکوهی را به همت جوانان پرشور و پرتلاش هیئت رزمندگان اسلام شهرستان در میدان امام خمینی (ره) برگزار نمود.

در این مراسم با شکوه که شهردار و اعضا شورای اسلامی شهر نیز در جمع مردم حضور داشتند، دست اندرکاران با اجرای برنامه های شاد و متنوع چون دو سرود زیبا توسط گروه فرهنگی هنری مصباح الهدی، موسیقی توسط خواننده لاری، تاتر ب ب یعقوب، مسابقه، نورافشانی و چندین برنامه شاد دیگر، شور و نشاط را به همگان هدیه دادند.  

همچنین مراسم جشنی نیز به همت هیئت فرهنگی مذهبی رایت المهدی (ع) در حسینیه آقا کاظمی شهرقدیم لار برگزار شد.

از ویژه های این مراسم معنوی سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین درخشان بود.

حجت الاسلام والمسلمین درخشان در این مراسم معنوی با تبریک اعیاد شعبانیه و با اشاره به تکالیف منتظران ظهور در زندگی فردی و اجتماعی گفت: مهمترین و اساسی ترین وظایف منتظران ظهور در قبال اجتماع، تربیت فرزند صالح و خودسازی در زندگی فردی است.

تعداد بازدید: 24
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal