لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۸ پنج شنبه ۵ ارديبهشت
1397/04/03 رئیس شورای اسلامی شهر لاردر بازدید ازکلینیک تخصصی و فوق تخصصی زنده یاد هاشمی زاده: برخورد پرسنل با بیماران امری مهم است
رئیس شورای اسلامی شهر لاردر بازدید ازکلینیک تخصصی و فوق تخصصی زنده یاد هاشمی زاده: برخورد پرسنل با بیماران امری مهم است

محمدرضا قنبرنژاد شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار به همراه اسماعیلی نماینده بنیاد نیک اندیشان هاشمی و مسئولین دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی لارستان از پروژه خیرساز کلینیک تخصصی و فوق تخصصی زنده یاد هاشمی زاده بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در حاشیه این بازدید پس از توضیحات تکمیلی اسماعیلی نماینده بنیاد نیک اندیشان هاشمی، عبداله محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار ضمن تقدیر از اسماعیلی به جهت مشارکت در ساخت و اتمام پروژه های مفید و عام المنفعه گفت: این مکان برای مردم فراهم شده است تا ضمن تسهیل برای امر درمان بیماران، مشکلات همراهان بیمار را نیز حل و رفع شود.

محبی، با اشاره به اینکه برخورد پرسنل با بیماران امری مهم است که باید مورد توجه ویژه مسئولین قرار گیرد، افزود: زیرا پرسنل و پرستاران با برخورد خوب، التیامی برای درد بیماران خواهند بود.

وی افزود: انتظار می رود درکنار ساخت اماکن درمانی، با ساخت مراکز ورزشی، رفاهی و تفریحی، از ابتلای شهروندان به بیماری پیشگیری کنیم و احداث این مراکز نیز باید در دستور کار مجمع سلامت قرار گیرد.

رییس شورای اسلامی شهر لار خاطرنشان کرد: امیداست با درایت و همکاری بانیان خیر و مسئولین امر سلامت در لارستان، شاهد افزایش چنین مراکز درمانی و همچنین مراکز پیشگیری از ابتلا به بیماری با تجهیزات بروز باشیم.

تعداد بازدید: 12
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal