لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۸ پنج شنبه ۵ ارديبهشت
1397/04/14 رئیس شورای اسلامی شهر لار در دیدار با رئیس دادگستری و دادستان لارستان: مسئولین باید با عمل به وعده ها زمینه امیدواری مردم به نظام را فراهم کنند
رئیس شورای اسلامی شهر لار در دیدار با رئیس دادگستری و دادستان لارستان: مسئولین باید با عمل به وعده ها زمینه امیدواری مردم به نظام را فراهم کنند

به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضاییه، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار به همراه عبداله محبی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر لار با رئیس دادگستری و دادستان لارستان دیدار کردند.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ در این دیدار، محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار ضمن تبریک گرامیداشت هفته قوه قضائیه و سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران حضرت امام خمینی (ره)، گفت: انشالله بتوانیم در مدت زمان خدمتگزاری کاری کنیم که رضایت خداوند و مردم را به همراه داشته باشد؛ این امر میسر نمی شود مگر با تعامل بین مسئولین و دستگاه های اجرایی.

محبی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با امیدوار کردن مردم نسبت به نظام گفت: باید ما مسئولین این زمینه را فراهم کنیم و این اصل با عمل به وعده ها تحقق می یابد.

وی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: مجموعه شهرداری و شورای پنجم با این هدف و انگیزه برنامه های خود را تدوین نموده است.

در ادامه محمدرضا انصاری رئیس دادگستری لارستان، کار قضایی را به مراتب سخت تر و مهمتر از دیگر مشاغل دانست و خاطر نشان کرد: این کار از نظر جسمی و روحی واقعاً جزء مشاغل سخت محسوب می شود.

رئیس دادگستری لارستان با بیان اینکه رسیدگی به امور مردم در این شرایط مهم  اقتصادی و اجتماعی جامعه بسیار دشوار است، گفت: همکاران ما در دستگاه قضا با برخورد خوب با ارباب رجوع، رعایت حقوق شهروندی و صحه صدر، درکمترین زمان و با بهترین کیفیت مسائل و مشکلات مردم را حل و فصل می کنند.

 وی خرسندی و متانت مردم لار را مثال زدنی توصیف کرد و افزود: به حمد الله مردم لارستان، مردمی فهیم، صبور و نجیب هستند که این امر موجب شده لارستان از لحاظ مسائل امنیتی در جایگاه مناسب قرار گیرد.

انصاری، دادگستری لارستان را از نظر شاخصه ی معین یکی از دادگستری های برتر در استان نام برد و افزود: هر چند برخی از رسیدگی ها مورد اعتراض قرار می گیرد، ولی باز هم از دید دادگاه تجدید نظر نسبت به دادگستری های دیگر، از صلابت خاصی برخوردار هستیم.

محمدرضا انصاری با بیان اینکه مشکلات موجود در جامعه باعث سرازیر شدن پرونده های متعددی به دستگاه قضاء می شود، افزود: وجود مدیران توانمندی همچون شما انگیزه ی ما را برای کار دو چندان می کند.

در ادامه شهردار و هیئت همراه با سید ابراهیم مرتضوی دادستان لارستان نیز دیدار کردند.

در این دیدار پیرامون تعامل هرچه بیشتر شورا و دستگاه قضا در خصوص رفع ناهنجاری های موجود بحث و تبادل نظر شد.

تعداد بازدید: 37
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal