لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
1397/05/28 واژگونی خودرو تانکر حمل بنزین در محور لار- بندرعباس
واژگونی خودرو تانکر حمل بنزین در محور لار- بندرعباس

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار گفت: طی تماس تلفنی با سازمان آتش نشانی و گزارش واژگونی یک دستگاه تریلر حمل سوخت در محور لار- بندرعباس، سریعاً نیروهای آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، منشی با اعلام این خبر افزود: پس از بررسی صحنه مشاهده گردید که خودرو لیفوان منجر به واژگونی تانکر حمل سوخت شده است.

 وی با اشاره به اینکه با توجه به پخش شدن مشتقات نفتی در وسعت زیاد و گازهای قابل اشتعال و همچنین گرمی هوا احتمال بروز هر نوع آتش سوزی و انفجار داده می شد، افزود: نیروهای اعزام شده از 2 ایستگاه مسیر را تا شعاع 1 کیلومتری مسدود و توسط خودرو های فوماتیک و آبرسان اقدام به ایمنی سازی محیط و رقیق سازی هوای محل حادثه نمودند که این عملیات با همکاری ایمنی زمینی فرودگاه، اورژانس، شرکت پخش فرآورده های نفتی، اداره کل راه و شهرسازی، راهنمایی و رانندگی، پلیس قرارگاه جنوب و نیروی انتظامی بدون بروز هیچ گونه خسارات جبران ناپذیری در ساعت 2 بامداد به پایان رسید.

در پایان سعید منشی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لار، از حضور علی اصغر علیپور و علی پیروز مدیران ستاد بحران شهرستان درصحنه حادثه و هماهنگی های لازم، قدردانی کرد.
تعداد بازدید: 17
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal