لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
1397/09/01 شهردار لار: از پتانسیل گردشگری لارستان به نحو شایسته استفاده کنیم
شهردار لار: از پتانسیل گردشگری لارستان به نحو شایسته استفاده کنیم

مجمع شهرداریهای لارستان بزرگ دوباره راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این جلسه که در شهرداری اوز برگزار شد،  شهردار لار به راه اندازی مجمع شهرداران وتشکیل جلسات متعدد و به دنبال آن خروجی های قابل توجه این مجمع در دوره های قبل اشاره کرد و افزود: پس از تغییر و تحول شوراها متاسفانه این مجمع به حالت تعویق در آمده بود که امروز به حول قوه الهی مجددا با حضور نیروهای جوان و کار آمد و با هدف همفکری و یاری رساندن به یکدیگر و همچنین گام برداشتن در راه پیشرفت و آبادانی لارستان بزرگ این مجمع دوباره راه اندازی شد.

محمد رضا قنبرنژاد با بیان اینکه اعتماد مردم به شهرداری را باید از اساس و پایه های کار خود قرار داد، گفت: اگر شهروندان به شهرداری اعتماد کنند آمادگی خود را برای قدم برداشتن در راه آبادانی شهر اعلام کرده و تا زمانی که این اعتماد در مردم بوجود نیاید، مشارکت حداکثری و سرمایه گذاری محقق نمی شود.

وی افزود: شهرداریها در بحث توریست از پتانسیل های موجود بدرستی استفاده نکرده که امیدواریم این مجمع رونق بخش صنعت گردشگری باشد.

محمدرضا قنبرنژاد به راه اندازی انجمن خیرین شهر ساز با کمک مجمع شهرداریهای لارستان اشاره کرد و افزود: با تاسیس این انجمن، شهرداریهای عضو باید از فرصت هایی که برای خیرین بوجود می آید استفاده کافی را در جهت عمران شهر ببرند.

یکی از مشکلات مهم شهرداریها بازیافت و دفن زباله است

شهردار لار گفت: یکی از مشکلات مهم شهرداریها بازیافت و دفن زباله است که امید است با همفکری و همکاری یکدیگر این بحث مهم را در منطقه به سرانجام برسانیم.

شهرداران شهرهای گراش، اوز، خور، جویم، لطیفی و ارد که در این جلسه حضور داشتند در حضور آرش اسد پور ناظر عالیه استانداری فارس در شهرهای لارستان،خنج و گراش نقطه نظرات ارزنده ای را ارائه نمودند که در پایان این نقطه نظرات جمع بندی و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

راه اندازی کمیته همسان سازی عوارض شهرداریها با مدیریت شهرداری لار و عضویت کارشناسان شهرداریها، از مصوبات اصلی این جلسه بود.

مجمع شهرداریهای لارستان بزرگ از سال 1390 و با تشکیل یازده جلسه پس از وقفه چند ساله مجدداً با هدف ایجاد رویه مشترک در جهت ارتقاء جایگاه لارستان بزرگ با تأکید بر توانایی های شهرها، تلاش در جهت تقویت کمک و ارتقاء شهرهای منطقه، تشکیل که این جلسات به صورت دوره ای برگزار خواهد شد.

تعداد بازدید: 27
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal