لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
1397/10/06 شهردار لار: با پیگیری های مستمر امور فناوری ارتباطات و اطلاعات ، امکان پرداخت الکترونیکی قبوض و عوارض شهرداری فراهم شد
شهردار لار: با پیگیری های مستمر امور فناوری ارتباطات و اطلاعات ، امکان پرداخت الکترونیکی قبوض و عوارض شهرداری فراهم شد

شهردار لار از پرداخت الکترونیکی قبوض و عوارض شهرداری از طریق سامانه 137 خبر داد و گفت: طرح مذکور با همکاری بانک شهر اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ محمدرضا قنبرنژاد با اعلام این خبر گفت: سامانه 137 شهرداری لار به عنوان پل ارتباطی شهروندان و مسئولان این دستگاه، با کاربری های متعددی راه اندازی شده است که یکی از این امکانات، برخورداری از فضای پرداخت الکترونیکی قبوض و عوارض است.

وی با بیان اینکه سامانه 137 یکی از در دسترس ترین امکانات ارتباطی شهرداری لار با شهروندان به شمار می آید، بیان کرد: دسترسی آسان به تلفن به عنوان یکی از پرکاربردترین ابزار ارتباطی، سبب شده است این سامانه یکی از پرمخاطب ترین سامانه های شهری لار باشد که به واسطه آن شهروندان نیازها، مشکلات و دغدغه های خود در خصوص مسائل شهری را مطرح کنند.

محمدرضا قنبرنژاد، میانگین تماس شبانه روزی شهروندان با سامانه را نزدیک به 150 تماس ذکر کرد و ادامه داد: بر همین اساس، با هماهنگی های انجام شده با بانک شهر، امکان پرداخت قبوض و عوارض شهرداری از این سامانه برای شهروندان فراهم شد.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری های مستمر امور فناوری ارتباطات و اطلاعات شهرداری لار و مکاتبات متعدد با شرکت پشتیبان سامانه 137 و شرکت توسعه و نوآوری شهر موفق شدیم این طرح را با امکاناتی شایسته و زیرساخت هایی مناسب، عملی نماییم.

تعداد بازدید: 6
تمامی حقوق وب سایت متعلق به شهرداری لار می باشد. Dorsaportal Powered by
Powered by DorsaPortal