لوگوی شهرداری لار سال 95 اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل
۱۴۰۰ دوشنبه ۵ مهر
1400/06/22 تجلیل رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان از  محسن زارع مسئول انجمن سینما  در سالروز سینما
تجلیل رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان از محسن زارع مسئول انجمن سینما در سالروز سینما

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ همزمان با روز سینما، عنایت الله موحدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان به همراه فریدونی نژاد کارشناس این اداره، در فرهنگسرای مرتضوی شهرداری لار حضور یافته و ضمن دیدار با محسن زارع مسئول انجمن سینمای این شهر؛ از خدمات ارزنده این هنرمند پرتوان، پرتلاش و خلاق تجلیل کرد.

در این دیدار که سید کامران علوی مدیر روابط عمومی شهرداری لار نیز حضور داشت، موحدی با بیان اینکه تا کنون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با همکاری و تعامل خوب شهرداری در زمینه فرهنگ و هنر و ارتقاء این دو مقوله گام های ارزنده ای برداشته اند، گفت: در آستانه هفته دفاع مقدس، ساخت کلیپ با این مضمون در دستور کار قرار گرفته است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان در ادامه سخنان خود از برگزاری جشنواره فیلم فرهنگ کار خبر داد و افزود: این جشنواره نیز با همکاری شهرداری و با بهره گیری از تجربیات هنرمندان خوب منطقه لارستان بزرگ اجرایی خواهد شد.

محسن زارع معاونت فرهنگی شهرداری و مسئول انجمن سینمای شهر لار، با بیان اینکه در سال 98 فعالیت سینمای لار با اکران فیلم های روز سینمای ایران؛ از سر گرفته شد، گفت: متاسفانه با ورود ویروس کرونا به کشور و شروع محدودیت ها، این فعالیت متوقف شد.

مسئول انجمن سینمای شهر لار این نوید را به هنرمندان و دوستداران سینما داد که انشاالله با برنامه ریزی و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، شاهد احیای دوباره سینمای شهرمان خواهیم بود.

زارع در بخش پایانی سخنان خود، گزارشی از فعالیت و عملکرد انجمن سینمای شهر لار را به سمع حاضرین رساند.

اهدا گل و لوح تقدیر به محسن زارع توسط رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و ثبت و ضبط عکس یادگاری در قاب دوربین روابط عمومی شهرداری لار، پایان بخش برنامه بود.

محسن زارع کارشناس هنرهای نمایشی است و حضور در چند برنامه تلوزیونی در قالب نویسنده و کارگردان را در سوابق خود دارد.

وی همچنین پیش از این در چندین جشنواره فیلم داستانی و مستند در سطح کشور، جوایزی را کسب کرده است.