لوگوی شهرداری لار  سال 1395 اقتصاد مقاومتی ,اقدام و عمل
1401/05/09 پیام تبریک مدیران شهری لار به جناب آقای مهندس منصور رضایی در پی انتصاب وی به سمت سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس
پیام تبریک مدیران شهری لار به جناب آقای مهندس منصور رضایی در پی انتصاب وی به سمت سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس

زینل قنبری رئیس شورای اسلامی شهر لار و نواز شریفی لاری شهردار این شهر، در پیام مشترکی؛ انتصاب مهندس منصور رضایی رئیس اسبق اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لارستان و رئیس سابق اداره منابع ‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان شیراز را به سمت سرپرست جدید اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ متن پیام مدیران شهری به این شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای مهندس منصور رضایی

با سلام و احترام

انتصاب بجا و شایسته جنابعالی به سمت سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان فارس که بیانگر تعهد،کارآمدی و شایستگی‌ های برجسته شما در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی می باشد را تبریک و تهنیت عرض می نماییم. مطمئناً مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر حضرتعالی؛ موجبات ارتقاء آن مجموعه را فراهم خواهد نمود.

به امید اینکه درپرتو عنایت حضرت حق، درظل توجهات ولی عصر(عج)، منویات مقام معظم رهبری و اهداف دولت با تاسی از آرمان‌های حضرت امام (ره) و شهدای گرانقدر در سال "تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین" همچون گذشته موفق و پیروز  باشید.

زینل قنبری رئیس شورای اسلامی شهر لار

نواز شریفی لاری شهردار لار

تعداد بازدید: 37
Powered by DorsaPortal