لوگوی شهرداری لار  سال 1395 اقتصاد مقاومتی ,اقدام و عمل
1401/06/21 سامانه پیامکی عوارض نوسازی شهرداری لار ؛ خدمتی ماندگار از زمان راه اندازی این سامانه و با همکاری شهروندان فهیم لاری، تا کنون بیش از 9 هزار و 500 قبض الکترونیکی صادر شده است
سامانه پیامکی عوارض نوسازی شهرداری لار ؛ خدمتی ماندگار از زمان راه اندازی این سامانه و با همکاری شهروندان فهیم لاری، تا کنون بیش از 9 هزار و 500 قبض الکترونیکی صادر شده است

سامانه پیامکی عوارض نوسازی شهرداری لار؛ خدمتی که این مجموعه مدیریت شهری برای رفاه حال شهروندان راه اندازی کرده و از دهه فجر سال گذشته به طور رسمی مورد بهره برداری قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ با راه اندازی این سامانه، قبض کاغذی عوارض نوسازی حذف شده و دیگر نیازی نیست که شهروندان برای اطلاع از مبلغ نوسازی ملک خود و پرداخت وجه به شهرداری مراجعه کنند.

از زمان راه اندازی این سامانه و با همکاری شهروندان فهیم لاری، تا کنون بیش از 9 هزار و 500 قبض الکترونیکی صادر شده و میزان وصولی عوارض نوسازی مبلغی بالغ بر 34 میلیارد و 500 میلیون ریال می باشد.

شهروندانی که تا کنون از این سامانه استفاده نکرده اند، می توانند با ارسال نام و نام خانوادگی، آدرس ملک، کد پستی، شماره پرونده یا پلاک ثبتی و شماره همراه به سامانه پیامکی عوارض نوسازی شهرداری لار با شماره 100080200 از این خدمت بهره مند شوند.

کلیپ آموزشی ثبت نام در این سامانه، در پایگاه اطلاع رسانی شهرداری های استان فارس به آدرس: https://fars-shahrdari.ir/?p=9651  قابل مشاهده است.

تعداد بازدید: 76
Powered by DorsaPortal